Najčastejšie otázky


Kde môžeme získať brožuru?

Brožúra bude k dispozícií  celé leto  na obecnom úrade  v obci Spišský Štvrtok.

Brožúra na stiahnutie.


Ako nájdeme a otvoríme trezor?

Trezor nájdete v jednotlivých lokalitách podľa indície, ktorá sa nachádza v brožúre. Trezor otvoríte zadaním trojmiestného kódu. Nezabudnite ho po svojej návšteve zavrieť.

Ako sa vieme zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa viete zapojiť po opečiatkovaním brožúry. Pečiatky sú umiestnené v rôznych prírodných lokalitách v okolí obce Spišský Štvrtok.  Každý účastník bude odmenený za svoju námahu pamätnou cenou a sladkou odmenou.

Zaradenie do súťaže v hlavnom žrebovaní:

1. spôsob -  emailom - Ku koncu súťaže nezabudnite vyplnenú brožúru odfotiť a fotku zaslať nám na mail ckspisskystvrtok@gmail.com s predmetom "Alex 2023" , čím sa automaticky zaradíte do záverečného žrebovania o skvelé ceny.

2.  spôsob - osobne  - ak ste deti MŠ a ZŠ v Spišskom Štvrtku, tak v septembri je potrebné ukázať vyplnenú brožúru p. uč. v MŠ a ZŠ na 1. stupni p. uč. Hrušovskej a na 2. stupni p. uč. Žilkovi.

Čo ak nevieme otvoriť trezor?

Aby ste trezor otvorili, je nutné zadať trojmiestny kód. Ak sa vám to nedarí, skúste sa poradiť s inými hľadačmi pokladu. Ak ste zadali správne trojmiestny kód a trezor napriek tomu nie je možné otvoriť, pravdepodobne došlo k jeho poruche. Odfoťte sa pri trezore, aby sme vedeli, že ste lokalitu navštívili a pošlite nám fotografiu na našu facebookovú stránku alebo mailom na ckspisskystvrtok@gmail.com .

Trezor sme našli, otvorili, ale nebola v ňom pečiatka. Ako máme ďalej postupovať?

Občas sa stane, že v trezore nie je pečiatka. V tomto prípade sa odfoťte pri trezore a pošlite nám fotografiu na našu facebookovú stránku alebo mailom na ckspisskystvrtok@gmail.com .


Sponzori

Položka
Položka
Položka
Položka
Položka

Kontakt:

Cyklistický klub Spišský Štvrtok
Obrancov mieru 275,12, Spišský Štvrtok, 053 14

Telefónne číslo
+421 91nula 918 739

Email
ckspisskystvrtok[@]gmail.com


Aktivita realizovaná s finančnou podporou obce Spišský Štvrtok.

Projekt je podporený z rozpočtu PSK - Výzva predsedu PSK