KTO SME

História

Myšlienka zriadenia občianskeho združenia pre cyklistov sa určite rodila v hlavách viacerých z nás. Keďže som učiteľom TŠV v obci Spišský Štvrtok považoval som za svoju povinnosť podporiť šport v obci a spojiť všetkých nadšencov cyklistiky.Ako to teda bolo?

Po zorganizovaní pretekov MTB ŠTVRTOČAN 2019, kde okrem iných vecí sme  museli riešiť aj to bez čoho sa nedá existovať a to financovanie pretekov a dary od sponzorov a tam sme teda narazili na určité  problémy. Nakoniec však všetko dobré dopadlo. Preteky mali v obci veľký úspech, čo nás teší a zároveň to bola pre nás pekná skúsenosť s organizovaním takejto veľkej akcie.

Za pomoc pri organizovaní pretekov MTB ŠTVRTOČAN 2019  by som chcel poďakovať všetkým, ktorý na tomto projekte participovali, hlavne p. uč. Hrušovskej, Stanke Grešovej, mojej manželke Zuzane, rodine Kežmarskej a sponzorom,  bez ktorých by to nebolo možné zorganizovať. Ďakujem aj akciovej spoločnosti Nissens v Čachticiach, obci Spišský Štvrtok, ZŠ, stavebninám Stova Baumarket  za poskytnuté finančné dary.

, 


Naší sponzori

Ďakujem Vám za podporu CKSŠ


© 2021 Cyklistický klub Spišský Štvrtok | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!