Najčastejšie otázky


Kde môžeme získať mapu?

Mapu vi leto získate zdarma v obci Spišský Štvrtok spolu s prvou nálepkou. Taktiež môžete mapu získať v sídle organizátora súťaže CKSŠ, Obrancov mieru 275/12, Spišský Štvrtok, obce SŠ a ZŠ.


Ako nájdeme a otvoríme trezor?

Trezor nájdete v jednotlivých lokalitách podľa indície, ktorá sa nachádza v mape. Na druhej strane mapy nájdete kód od trezora. Trezor otvoríte zadaním trojmiestného kódu. Nezabudnite ho po svojej návšteve zavrieť.

Ako sa vieme zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa viete zapojiť po vyplnení mapy 6+1 nálepkami. Nálepky sú umiestnené v rôznych prírodných lokalitách v okolí obce Spišský Štvrtok. Už počas trvania súťaže máte nárok na garantované odmeny za vyzbierané nálepky (sekcia Ceny). Ku koncu súťaže nezabudnite mapu odfotiť a zaslať nám na mail ckspisskystvrtok@gmail.com s predmetom "Cyklopotulky 2022" , čím sa automaticky zaradíte do záverečného žrebovania o skvelé ceny.

Čo ak nevieme otvoriť trezor?

Aby ste trezor otvorili, je nutné zadať trojmiestny kód. Ak sa vám to nedarí, skúste sa poradiť s inými hľadačmi pokladu. Ak ste zadali správne trojmiestny kód a trezor napriek tomu nie je možné otvoriť, pravdepodobne došlo k jeho poruche. Odfoťte sa pri trezore, aby sme vedeli, že ste lokalitu navštívili a pošlite nám fotografiu na našu facebookovú stránku alebo mailom na ckspisskystvrtok@gmail.com . Nálepky si budete môcť vyzdvihnúť u nás v sídle na CKSŠ, Obrancov mieru 275/12, Spišský Štvrtok

Trezor sme našli, otvorili, ale neboli v ňom nálepky. Ako máme ďalej postupovať?

Občas sa stane, že v trezore nálepky dôjdu. V tomto prípade sa odfoťte pri trezore a pošlite nám fotografiu na našu facebookovú stránku alebo mailom na ckspisskystvrtok@gmail.com .

Nálepky si budete môcť vyzdvihnúť u nás v sídle na CKSŠ, Obrancov mieru 275/12, Spišský Štvrtok

Sponzori

Položka
Položka
Položka
Položka
Položka

Kontakt:

Cyklistický klub Spišský Štvrtok
Obrancov mieru 275,12, Spišský Štvrtok, 053 14

Telefónne číslo
+421 91nula 918 739

Email
ckspisskystvrtok[@]gmail.com


Aktivita realizovaná s finančnou podporou obce Spišský Štvrtok.

Projekt je podporený z rozpočtu PSK - Výzva predsedu PSK


© 2021 Cyklistický klub Spišský Štvrtok | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!